Konsultacja kosmetologiczna

Jak dobrać odpowiedni kosmetyk dla mojej cery? Dlaczego moja skóra pomimo stosowania wielu kosmetyków jest nadal w kiepskim stanie? Jak poradzić sobie z niedoskonałościami, nie niszcząc przy tym skóry? Jak w bezpieczny sposób wprowadzić składniki aktywne do mojej rutyny pielęgnacyjnej?

Jeśli dręczy Cię którekolwiek z tych pytań, to doskonała okazja, aby skorzystać z konsultacji z naszym kosmetologiem!

Pomożemy w dobraniu odpowiedniej i przede wszystkim skutecznej pielęgnacji, w 100% personalizowanej do potrzeb Twojej skóry. Zanalizujemy Twoją obecną pielęgnację, wyłapiemy ewentualne błędy lub skomponujemy całkowicie nową rutynę od podstaw!

Zadbamy o kompleksowe podejście z analizą skóry włącznie! Jeśli interesuje Cię pielęgnacja naturalna, koreańska, czy polskie nowości z przyjemnością ułożymy plan pod Twoje preferencje. Wyeliminujemy składniki, które nie służą Twojej skórze, a dodamy te, które chciałbyś przetestować!

Jak wygląda nasza konsultacja? Jak rozmowa z przyjaciółką, która specjalizuje się w dbaniu o skórę i rozwiązywaniu wszelkich problemów! Profesjonalne podejście, miła atmosfera, połączenie przyjemnego z pożytecznym.

Wystarczy, że zadzwonicie pod numer: 577 505 059 i przedstawicie nam swoje problemy. Nasza kosmetolog odpowie na wszelkie Wasze pytania. Jeżeli sytuacja będzie tego wymagać (np. skomponowanie całej pielęgnacji), poprosimy Was o chwilę cierpliwości i oddzwonimy z przygotowanym planem działania!
I pamiętajcie, do każdego problemu podchodzimy poważnie, nawet jeśli Wam wydaje się być drobnostką! 

Agnieszka Kuklewicz – magister Kosmetologii, absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Łodzi, miłośniczka pielęgnacji, produkcji kosmetyków, jak również makijażu. Z radością pomoże Wam i Waszej skórze odzyskać blask i promienny wygląd! Gwarantujemy, że pokochacie Agnieszkę tak samo jak my!